Kazlausko logika: - Broliai sėdi ant suolo už tai, kad vakar išprievartavo juodkalniečių krepšį

2013.09.09 ne2rnas
  • 44
8
jonas, kazlauskas,lavrinoviciai,broliai







Spameris 4670    
#7 Kitus MOKAI, o pats net rašyti taisyklingai nesugebi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4672    
#6 Kitus mokini, o pats net vidurinės pabaigti nesugebi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4672    
Galetu losentys krepsini ismokt pataikyt i krepsi nors ben, ir nebebutu problemu,pataikimo procentas koks paziurekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 4672    
Isprievartavo:D oj tie broliai,po tiek metu vis nerimsta
Nuotraukos nėra
Anonimas 4672    
nesvaikit so tokiom "demotyvacijom"
Emma11956 4672    
O pagal tavo logiką, tai jeigu krepšininkas labai gerai pasirodė per kažkurias rungtynes, tai jį turi laikyti aikštelėje visus 4 kėlinius visų dar laukiančių rungtynių metu be jokio poilsio? Žinai, jie irgi žmonės, o ne robotai, jiems irgi pailsėti reikia...
prodigy 4672    
gal jie patys pasiprase pailset bl nes nesizaidzia siande
Nuotraukos nėra
Anonimas 4672    
Debile tu jie sėdėjo dėl to, jog leistų kitiems prasišaudyt... Nes vėliau (jei būtų patekę) tais pačiais lošti nesinori. Todėl ir leido į aikštę visus, kurie ne kažką demonstravo. Plius tie broliai per lėti gynyboje
Grįžti į viršų