Neatlaike nervai mergaitei
Ji sužinojo - Kad turiu BMW
Anonimas
4554
Anonimas
4554
#2 kam tas šalmas, kai katites šalia, gaila, kad iš laimės taip dažnai pridaro, reikia plauti po to!
Anonimas
4554
matyt toks humoras ne man. Čia gal kas iš marozų bmwistų tautosakos? Paaiškinkit man, nes nesisuku marozų rate, tai ir nepagaunu tokio humoro
Anonimas
4555
#1 su šalmu važinėk.
Anonimas
4555
Mano kreigzdej jau visai spanai ispuvo, bet dar kokius 10 metu pratempsiu su RAT STYLE ;)
|

