Gyvenkit vieni, ir visur bus žalia zona.
Fengšui - Pagal kompiuterastus
kamstelis
4611
Anonimas
4612
Jėzau, kokie nepatyrę... Čia kad tampyt būtų saugu :D
Anonimas
4612
#3 deja, programuotojas ir patyręs, bet tokių bajerių dar nematęs
Anonimas
4613
literally salia duru raudonoj zonoj pas mane. fapinu kiek noriu kada noriu
Anonimas
4613
Nu suprantai, kai pornūškę žiūri, kad neužtiktų tampant tai sužymėta kur saugu kur ne
Anonimas
4613
Galit paaiskint ?
Anonimas
4613
#2 Ne kompiuterastas - nesuprasi.
Anonimas
4613
mano tai pavojuj, dėl ko čia taip?
Emma11956
4614
Mano kompas stovi ,,beveik nėra pavojaus'' zonoje :D
|

