Kodėl bučiuojamės ir sapnuojam tik užsimerkę...? - ...nes geriausi dalykai pasaulyje - nematomi.

2010.08.31 00:35 naisdaa
  • 16
6
meile, buciniai, sapnai, uzsimerke, akys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
nu nesamone nu:D zinau ir pripazystu tik ta versija, kad uzsimerkiam buciuodamiesi, nes akys pavydi lupom. juk geriausi dalykai pasaulyje ir yra tai, ka matome. meile, rupestis - kas pasakys man, kad tai nematomi dalykai? taip, tai ne daiktai, neapciuopiami, bet juk matom kitu zmoniu demesi mums ir taip toliau. zodziu... BULLSHIT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
UŽDRAUST MERGOM DARYT DEMOTIVACIJAS nosence
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
lol
Pykciurna 5780    
(Y)
Gelytia 5780    
as nematau taves bet tu nuo to netampi geresnis :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
kosmarai nera graziausi dalykai ;D
Grįžti į viršų