Kas yra Marozas? - Kauniečiams neskaityti, jūs ir taip žinot.

2012.02.24 mtechz
  • 46
23
Kas yra Marozas?







Nuotraukos nėra
Anonimas 3601    
Būtinai dar "Treningai" turi būti su trijom juostom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4289    
kaip vadinas ta kepure?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
Fui fui fui, kaip mane krato nuo jų!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
#19 Šiaip tai beveik tas pats... yra forsai, yra marozai ir yra padorūs žmonės, kurie mėgsta nešioti treningus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
#16 avine kur tu cia matai kaska apie forsus? cia marozai yra, nepaijniokit vaikai bachuru su valkatom, ir beje jau geriau gyvensiu su lenkais negu kaime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
#6 Hehe, gerai čia pasakei :P
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5230    
#14 Nes ne vaikai rašo taisyklingai, kiti ne. Atsilikėlis tu, nieko nepridursi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
nu zinai , jusu tie forsai 12-15 metu vaikai . Aisku tokiu jus ir bijot del to ir stumet ;D. Vis geriau forsai nei lenkai vilnieciai.
anonimas 5233    
kiek Kaune buvau tai turbūt vienas iš taikesnių miestų ten, keletas rajonų yra kur geriau nesirodyt ir vsio
mtechz 5234    
#13 ne vaikam suprast
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5234    
#12 Tu debil4s, ar tik tokį primeti? Nieko neina suprast, klaida kiekvienam sakiny.
mtechz 5234    
kauns irg miests :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
Blyn, bereikalo tiek skaičiau :D
Blackrose166 5235    
Na, kiek esu girdėjus, tai jūsų vadinamųjų „gangų“ daugiausiai yra Panėvėžyje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
Kauno mafija:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
O jataau.visur tokių yra,treninguotų lohu kurie kabinėjas prie silpnesnių ar kitaip atrodančių žmonių.parodyk miestą kur nėra marozo.ačiū.aš būsiu dėkinga.visi prikiša Kauną,nu didžioji dalis,dėl tų murziaveidžių,ar šitų.ne Kaunas,o žmonės kalti.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
P.S. Eik nx!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
Geriau gyvent Kaune su dachuja marozų (kurie po truputi nyksta) negu Vilniuje su dachuja lenkų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
#2 gay
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
taip, visi cia pliki, vaiksto su kepurem, tokiom "kurtkem", treningais, stakanais ir su saslykais rankose.
....please....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
#2 kavenskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5235    
nu jus idiotai atsigaukit ar jus kaune nebuwe ar tiesiog siaip issipi***nejat???
Nuotraukos nėra
Reedie 5236    
kawiansky. xD
Grįžti į viršų