Kam ta meilė - Kai turime ir taip ką veikti

2010.12.14 monrose
  • 163
55
lineage2







Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
Daugiau nei puse šitų komentatorių PC medinis :D . Geriau Battlefield 3 nolifint ar Crysis 2. :D
Figo1393 5023    
Da best :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
#51 Aham geriau kuom ? :c Kad medinis kompas patempia ? NAUJA NUSIPIRK IR PALOSI TA L2, o dabar pavydi mat...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5190    
l2 eu globalas nemokamas tai dauzo dabar visi :D
MindziuX 5324    
l2? pff.. wow geriau zymiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Muhuhuhuhua!!! Tuoj atsidarys naujas EU globalas ir jis bus nemookamas. Grind feast bus ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
#48 Ir po sito komentaro patc nuejai zaisti l2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
L2 aukos gaila man jusu:D SLEPKITES!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
man px ant panu ;d net nesinori jos turet tik galvos skausmas nuo ju :D oo l2 losiu nuo c4 laiku ;d beje losiu www.rpg-club.com/en/ uz sph :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
dasds, kol žaidimas nepasidaro svarbesnis už merginą. tada ji išeina ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
dasds, žiūrin t kiek laiko, ką žaidi, ir ant kiek esi pasišventęs tam žaidimui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Kas nors man paaiskinkit koks skirtumas, ar losi l2 ar sedesi prie fb/one arba zaisi internete ivairius flash games... Beje jus net ir juokingi, ipatingai sakydami "nolife" prisigaudet "bazoro" is gameriu ir vis kartojat kaip sugedusi plokstele. beje turint mergina laisvai uztenka laiko ir zaidimam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
28# beviltiškas esi ;D
Vyncas 5664    
#28 apsivemk, tu dx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
NOlife... jau geriau eiciau knyga apie meile skaityt nei zaisciau l2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Pzdc nėr gyvenimo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Ieskau paneles, esu supratingas, ir dar visoks ingas, kartais losiu l2 . Tai tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Tiesa. y.y
Nuotraukos nėra
always8teen 5667    
#34 Noliferis :D Pats perskaityk ka parasei, skamba apgailetinai. Vargse mergina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#28 geeeeejuuuuuussssss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#31 tai ne tik tai pamirsta.
Isvis, panos visada reikalauja supratingumo. Labai ta pabrezia. Tai bukit geros, parodykit ta supratinguma pacios, kai negalime kalbeti tel, neatrasome skype, pamirstame kad susitare ta vakara eiti i tavo drauges gimtadieni, kad savaitgali tikrai maziausiai norime vaziuoti pas tavo tevus, nes LOSIAME L2!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
visi kieti biciukai dabar rpg clube losia :<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#28 Susidegink
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
bernam tik l2 daugiau niekas nerupi:D pamirstat net per ta zaidima savo drauges kurios lauke jusu sms :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Cia su situo pavelavo maziausiai 1metus, l2 db tikrai mazai kam 1 vietoj... Dabar sitam teiginiui tikrai FAIL.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
L2 4ever !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
5metai prie l2 ;D ir man visiskai bbdedu, buna dienu kai nera ka veikt- loshi l2, buna dienu kai yra ka veikt- darai tai ka yra ka veikt. Draugai pyzdavojas ir man bbdedu. Va rukymas yra baisiau(sausio 1 metu), rukyma visi toleruoja nes rukyt zjbs, visi vis meta ir meta. l2 yra visiskai tas pats: loshi l2- jauti malonuma/rukai-ta pati, Galima l2 losht su draugais, galima rukyt su draugais. Per pertraukas l2 nepaloshi- beda ;D. perskaiciau ka parasiau- nusisnekejau, einu miegot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Gaila dabartinis PC nevelka naujasniu versiju l2 ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#18 sorry bet negaliu neatrasyt zinok tie ne vien noliferiai losia L2 yra tokiu kurie del linksmumo palosia kelias valandas per diena tu turbut ilgiau fcb sedi nei pvz As l2 losiu taip kad tu dar didesnis noliferis uz mane ;<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
o kas rase "kam meile jei yra l2" ? yra parasyta "kam ta meile jeigu yra ka veikti ir taip"(netik l2 o ir visus kitus mmorpg ir siaip)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Ir as vaikystei losiau l2 , tos bobos per daug perdeda su tom savo meilem as galiu pasakyt .. kam ta meile jai yra l2 pff.. kam ta meile jai galiu losti sims 3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
#21 agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
primena filma Benas X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
awak3, cursed, sL <3 niekada nepamirsiu vaikystes praleistos gatvej ir prie l2
gretagreat28 5669    
Nu tai aisku....
Kam tas sexas jei rankyte yra..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Nėra blogas dalykas tas lineage, kad ir kaip užnolifinsi vistiek grįši atgal į vėžias. O tie kurie labai nepatenkinti noliferiais, kaip tik apturės sunkų gyvenimą jei ir toliau dėl aplinkinių tiek emocijų susikels :D Normaliam žmogui nei šilta nei šalta nebūtų nuo to ką nepažįstamas daro su savo gyvenimu, jeigu tik jam nuo to gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
jau gaidyyyyys tai eik tu nx ... ir isvis tie no life'riai per savo zaidus pamirsta kad gyvena realybej .. atsistos nuo pc ir pamatys kad jau senas o nei seimos nei nieko nesukure
Augelis13 5669    
cia tas l2?.. nesamone kaskokia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
BFDR smoga matau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
:D mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
#11 baisi
Jaded 5669    
Užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Turbut kurta panos, i kuria nekreipe demesio, nes lose l2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
no-lifer. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Kur tik l2 screenshot, ten ir jie... t.y cia demotyvacijos komentaruose o_O

Taip visas gyvenimas ir praeis jusu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
screen tai fail <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
nera valciu tau to village NOOBAZzZz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
tai cursedai bet gal paziurek kokiam dabar clane sedi..?
(50-55)
Grįžti į viršų