Vis dar manot, - kad nebus 3 pasaulinio ?

2011.07.22 20:32 modlau
  • 3
2
norvegija, oslas, bomba, al, qaeda



Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
kol hitleris neprisikels is numirusiu nebus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
taip manau
Grįžti į viršų