Įdomu pasidarė, - Ar pasveikino kas nors Kedžio dukrą su moters diena?

2012.03.09 16:44 mnkatastrofa
  • 6
9
Įdomu pasidarė,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
Bet pagalvokit, dabar be pykčių - kai demotyvacija su "pedobear" ir šiaip maža mergyte - juokinga jums. Bet tik užsimenama apie Kedžio vaiką - jūs tiesiog išdurnėjat. Kas jums? get a life. Vadinas jums iš tikrųjų vaikai nerūpi, jūs tiesiog kedžio fanatikai. Nu kaip, kad musulmonai - talibai. Grynai. fu.
mnkatastrofa 5219    
Nx lendat cia jei juodo humoro nesuprantat
Rendolfas 5219    
#6 Medalį tau už komentarą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
ko nejuokaut apie tai, kai jie patys 3metus issipisineja is to vaiko
Rendolfas 5219    
Parašė postą išgirdę iš vieno žmogaus, ot genijai!
Tomax 5219    
Paskaitė postą ir sukūrė demotyvaciją..
Tiesiog genijai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
ne tokiais dalykais juokaut.. idiotai...
Nuotraukos nėra
nngh 5219    
Juodut juodutėlis
molotovas 5219    
:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO lopai ble
Grįžti į viršų