Tavo kompleksai - Ir atrodo, kad be jų žmonės daugiau nieko tavyje ir nemato...

2010.12.10 mirab
  • 132
9
nosis





: nosis


Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
#7 O kodėl jis turėtų būti tobulas? Gal būtent todėl ir sukūrė tokią demotivaciją, nes buvo nusivylęs tais, kurie jame mato tik kompleksus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5434    
tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Kažin kas įdėjo šitą demotyvaciją ar pats yra TOBULAS. :D Labai abejoju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
True :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
kumpis naxuj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Nykstukas nosis!
Nuotraukos nėra
marciusg5 5678    
Va kas buna kai dauk meluoji:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
kai gerumo nuotrauka:D
Grįžti į viršų