O aš ant sienu
evoliution de myžmant
Wsprunke2
5416
Anonimas
5417
O as sveciuose myzu sale tuoleto.
Anonimas
5417
Krc, o jus bandet sudu cepelinus? :D
Anonimas
5417
Blemba kiek receptų, kalėdoms 12 patekalų pagal šiuos padarysiu
Pirmyn
5417
Geri receptai. Einu isbandysiu
Anonimas
5418
Vireju kovos cia
Anonimas
5418
O jau taip grynai mesisko, tai siulyciau askaridziu plokstainis, darosi paprastai, supini is kirmeliu kasas, suguldai velgi i skarda, tada apkloji kaspinuociu lavoneliais, pagardini keleta stikliniu menesiniu skyscio ir pasauni i orkaite valandai, labai gardu..
Anonimas
5418
Priminei padaza, kuris tinka prie keptu sudo suktinuku. Pirmiausia idedi bomzariko vemalu ir snargliu, svarbu kad jie zali butu. Paskui reikia šašu, mociutes kusplaukio ir arklio spermos. Viska ismaisai ir verdi 20 minuciu. Jei nori kad astresnis padazas butu, tai idek neskalbtu kojiniu ar sunio myzalo. Skanaus!
Anonimas
5418
Nu tinka uzsigert is kojiniu isgreztu prakaitu, arba smegmos uzpilu, bet jau kad menesi palaikyta butu varskyte.. Tada sumaigai, dadedi sinusitiniu zaliu pulinuku, permaisai ir skanaus..
Anonimas
5418
Mmm, reiks pabandyt, visai skaniai atrodo. O prie ko ji valgyt? Ar su sudu triznos uogiene, ar su uzsaldytu sudu?
Anonimas
5418
O cia tai naujove man, o kepei kada sudu pyraga? RECEPTAS: Is pradziu su kietu sudu padarai skardoi pada, tada atsargiai dedi idara bet jau is skysto sudo, dar pridedi senu bobuciu grybeliniu koju nagu su atplysusia oda ir kerpem, tada vel is kietu spiru suformuoji virsu ir sutini puse val orkaitei. Cia zemaitijos paveldas
Anonimas
5418
Bandes daryt sudu kebabus? As priedu visokiu salotu agurku mesgaliu prarugusiu ir viska gabalais riju paskui pasiku ir susisuku i popieriu ir valgau
fff
5418
#1 čia šūdų pyrago recepto autorius?
Anonimas
5418
Tai retokai, jei kietom desrom kas pasika, tai susisaldau, o vasara issitraukiu , einu per miesta ir skanauju. Dar skanu sudu sufle, arba troskintas vemaluose.
Anonimas
5418
*1 Laisvai. Prie progos paklausiu, ar nebandes uzsisaldyt sviezio sudo ir valgyt kaip ledus?
Anonimas
5418
Oho, neblogai jus raganosiai valgot, ar neispuikot tik? :)
Anonimas
5418
O pritriestum man i burna prie to pacio? Lb megstu sviezia trydute, dar jei su kirmelytem, tai niam niam.
|

