Pilaitė - Vilniaus kebabų sostinė

2011.03.06 18:25 meelk
  • 66
16
kubiliau, kad, tu, paspringtum







Nuotraukos nėra
Anonimas 4906    
kebabai tikrai ten skanus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4940    
GERIAUSIA VIETA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5136    
vava:) skaniausi is vis Yammi kebabai:) o piluose buvo pirmas taskas kur atsidare jie :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Bet Pilaitei pirmiau atsirado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
pashilu kebabai geriausi!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5142    
debilai, pašiluose tos pačios firmos kebabinė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
zymes geriau uz demo ;D
Nuotraukos nėra
meelk 5505    
#7 nu jo,tik ,kad kebabines keturios ;//.Bet geras spejimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Pashiluose BEST! :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
tigi cia bajeris ,kad tipo kebabu sostine ,o tik viena kebabine.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
pasilu skaniausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
pasilai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Pashuose geriausi kebabai !! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
žymos visiškai ne į temą, o jeigu galvojai, kad atrodys juokingai, klydai, vaikeli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
siaip tai pasiluose kebabu centras.. bet kadangi tinklas tas pats tai ten irgi neblogi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
bet kaip db noreciau kebabo ir koldunu skrudintu:D
Grįžti į viršų