Aš bijau , kad nesulauksiu tos dienos.... kai tu susideginsi... bet tikiuosi, kad tokia diena ateis ..
|
|
|
Anonimas
5649
Aš bijau , kad nesulauksiu tos dienos.... kai tu susideginsi... bet tikiuosi, kad tokia diena ateis ..
Anonimas
5649
nezinau kaip jums, bet man jau tokios demotivacijos taip juodai uzkniso, kad nebegaliu. Apsiverk, palengves gal.
Anonimas
5650
Nu gal tik neperdozuok, gyvenimas ties tuom nesibaigia jei paliko vaikinas...
|