be klaidų perdaryk, bus gerai ;]
|
Anonimas
5588
Anonimas
5693
kur peticiją kokią nors būtų galima pasirašyt?
Anonimas
5696
Motrie?
Anonimas
5697
fuck it bliaat iki galo neziuresiu, eina jie nx...
Anonimas
5698
nezmoniskai...kokiu saltu nerwu turetu butu zmogus kad tai daryti,bejausmis....ziauru...
Anonimas
5698
O dieve , net siurpuliai per kuna perejo .. vargsai gyvunai , tokius zmonius tikrai pacius reiketu nulupti ... dabar gailiuos , kad ziurejau .. ://
Pykciurna
5698
Nesikeiksiu ,bet tuos duxus pačius gyvus nulupčiau, pažiūrėtume ,kaip jaučiasi žmonės. Idiotai. Nu ant kiek idiotas turi būti,kad taip elgtumeisi su šunimi ar katinu? Dievas jiem smegenų pagailėjo. :@
|

