be klaidų perdaryk, bus gerai ;]
|
Anonimas
5587
Anonimas
5692
kur peticiją kokią nors būtų galima pasirašyt?
Anonimas
5694
Motrie?
Anonimas
5696
fuck it bliaat iki galo neziuresiu, eina jie nx...
Anonimas
5696
nezmoniskai...kokiu saltu nerwu turetu butu zmogus kad tai daryti,bejausmis....ziauru...
Anonimas
5696
O dieve , net siurpuliai per kuna perejo .. vargsai gyvunai , tokius zmonius tikrai pacius reiketu nulupti ... dabar gailiuos , kad ziurejau .. ://
Pykciurna
5696
Nesikeiksiu ,bet tuos duxus pačius gyvus nulupčiau, pažiūrėtume ,kaip jaučiasi žmonės. Idiotai. Nu ant kiek idiotas turi būti,kad taip elgtumeisi su šunimi ar katinu? Dievas jiem smegenų pagailėjo. :@
|

