visiskai nieko nesupranti apie muzika. total 0
|
Anonimas
5442
Anonimas
5697
man tai nepatinka. Nekenčiu jo balso. ;x (čiūju jo fanės dabar pradės ant manes varyt , nors tik pasakiua savo nuomone...)
Anonimas
5699
Netaip parasyta, turi bu : si mergina arti tobulybes
Anonimas
5699
Ir tikrai nėra čia šudas... Iš vis visos Bruno Mars dainos arti tobulybės.. :))
L0st
5700
sudas ne daina
EvaldasV
5700
nors tai nieko nedemotyvuoja, bet taip - beveik tobula daina :)
|

