Va kas nutinka - kai per dažnai lankaisi " Hesburger "

2010.11.27 15:14 lelia1020
  • 1
2
Va kas nutinka







Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Nesamone. Ne visos apvalios merginos butinai lankosi hesburgery. Ir siaip kodel pavaizduotos tik merginos, jei vaikinam nuo visokiu cheesburgeriu irgi auga svoris.
gretagreat28 5688    
Yawč! kokia motutė :D
Grįžti į viršų