#4 o ru ji pazisti, kad tokiais ,,isminties perlais" mus barstai?
|
Anonimas
5775
Anonimas
5776
Kuo daugiau demotyvacijų apie jį kursit tuo jis labiau polpuliarės, tegul dvėsta tyliai :D
Anonimas
5776
#4 jei jis perbrauke salia akies, tai reiskia verkia?
Anonimas
5776
Nu tai nekalbekit apie ji. Nu jus sustumet ant jo, pasijauti geriau ir manai pazemini ji? Tu ji sitaip darai tik dar populersniu, tad jam i nauda iseina tokios ft
Anonimas
5776
jis per koncertus verkia, tai ka jau bekalbet
Anonimas
5776
ou c'mon.. tolkas ant jo stumt? normalus jis, nei jus jo pazistat, nei jus domites juo.. jeigu jo balsas bobiskas, so?? Mutuos dar ;)))) beto jeigu jis taiip jum nepatinka, tai ir nekreipkit jus i ji demesio. per jusu tokius 'prikolus' jis tik dar populeresnis daros
Robert_M.
5776
NU NX!:D Savaites demotyvacija nx :D
always8teen
5776
cj jis mergaite ir yra :D
|

