True story...
Jeigu turi jaunesnę sesę ar brolį... - dėl 90% pokštų liksi kaltas tu
Anonimas
5148
Anonimas
5206
#3 tai jo jo man brolis pradeda o mama sake erika baik!
Anonimas
5683
Bet būna ir atvirksčiai
Anonimas
5684
nerastingas autorius, visada buna atvirksciai, kai brolis buvo jaunesnis ir nemokejo dar atsiginti, na tiksliau dar nebuvo perprates visu situ gudrybiu, tai jis likdavo kaltas :D oj buvo linksma
Anonimas
5684
tiesa...
Anonimas
5685
Būtent
Anonimas
5685
Vat kaskodel as jauniausia seimoje, bet as visada del visko lieku kalta
Anonimas
5685
kaip tik atviskshciai..
Anonimas
5685
Visada taip.
Debilzudys
5685
tikra teisybe
Anonimas
5685
atsvirksciai
Anonimas
5685
visada taip buna.
Anonimas
5686
manyciau kaip tik atvirksciai :)
Anonimas
5686
o jeigu neturi ?
Anonimas
5686
atvirskciai:)
mencija
5686
aš irgi esu jaunesnė už brolį, bet kadangi mano fantazija lakesnė, tai dažniausiai kalta ir likdavau ;D
Anonimas
5686
ATVIRKCIAI... as mazesne ir uz vyresnio brolio pokstus gaudavau rekt (ant manes viska suversdavo, o mazu tevai neklauso, nes jie gi "meluoja")
Anonimas
5686
nesamone bet tiesa:(
Anonimas
5686
Pff... demo tai pieva...
Anonimas
5686
Nesamonė
|

