Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.

2010.01.04 labai_baisu
  • 81
8
gyvenimas,kova







Kira 5817    
Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris 5948    
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
labai_baisu 5984    
Kodel ne i tema? Gera ir bloga zmogaus puse..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5988    
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
labai_baisu 6016    
aciu uz supratima
ego 6016    
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
Grįžti į viršų