Nieko baisaus cia nematau. Ciuju persizaidziau Resident evil 4 :\
Gyvenimas - Tai kova. Ir dažniausiai su savimi.
Kira
5817
Anonimas
5859
blet baisus jungti lauk greiciau.bet tiesa...
Anonimas
5873
Nu bliamba. Aš valgiau.
J0keris
5948
geras kad tokiu ir daugiau butu nes ce kelia vien nesamones ;/
Anonimas
5988
na pic ne į temą. nebent būtų pvz 'kova su savo baimėmis'
ego
6016
Gilus.. Stiprybes ir istvermes tau labai_baisu :P
|

