Jei tave supa tave mylintis ir suprantantis zmones,niekada neverksi slapcia. Jei tau liudna liudna ir jiem.
Jei verki, - vadinasi, tavo gyvenimas dar kažko vertas!
Seda
4803
Anonimas
5149
Kazinau, mano gyvenimas kazko vertas tik tada kai susilauzau koja
Anonimas
5591
Jeigu verki, tai verk tyliai, nes niekam nerupi.
Anonimas
5592
#8 jo istikro nei as ne tu nezinom kaip ten galas turi baigtis
Anonimas
5592
#7 kas tu esi? atsakau. emo skestantis asarose, arba gal ir alkoholikas degradas bet patikek istikro ir liksi.
Anonimas
5592
#1 #2 #3 #4 #5 #6 kas jus esat ? atsakau. nuosliauzos is pyzdos brangios , arba gal ir varguoliai bet patikekit tokie istikro ir liksit
Anonimas
5592
si demo mus skatina verkti, kad butumem emo?
Anonimas
5592
emo logic.
Anonimas
5592
nu nx reiskes m,ano nieko neverts xD
povilasq
5592
pabaigos? (think)
Nyctereutes
5592
tarp šios svetainės adminų ar moderatorių akivaizdžiai atsirado emo...
Anonimas
5592
nesamone :D
|

