AKINIAI - nuo šiol ir ir šunys geriau matys

2010.05.17 15:51 kramtuske
  • 4
4
AKINIAI







kramtuske 5886    
#3dabar gerai ? :)
Vyncas 5886    
Demotyvaciją tj galėjai kitokią parašyt. Such as "Akiniai - ne visi su jais atrodo protingai"
kramtuske 5886    
nuo siol dar geriau :D
kasiakas 5886    
jie ir taip neblogai mato :D
Grįžti į viršų