Kai MANĘS paklausia - Ką veiksiu Vasario 14...

2014.02.12 konoriD
  • 21
5
koju, diena,penktadienis







Nuotraukos nėra
Anonimas 4515    
Nezinau vergti ar dziaugtis, bet man ir bus "leg day" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4516    
#3 smaukysi atsisedes, ne brendziuka gurksnosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 4516    
luzeriai eikit tuos savo svarmenis kilnot nesiguode cia. As 14 su ledine pana brendziuka gurksnosiu
Nuotraukos nėra
kubiliuzz 4516    
ziaurus kazkoks molis sedintis prei kompo , pradejo sportuot ir kuria dabar tokius sudus.. nei vienas normalus bahuras tokiu sudu nekuria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4516    
Manau. Šitą įrangą turėtų pakeisti pc. Ir traškučiai. Daugumai.
Grįžti į viršų