Jos demotyvuoja - išeit į Kauno gatves

2010.10.23 kolona
  • 257
321
Jos demotyvuoja







Nuotraukos nėra
Robertytte 4648    
#319
O man "ji" buvo graziausia, :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4649    
Man tai cia Siauliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4667    
vidury tai vyras su peruku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Pzd kokios daunes..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
uzpisot, stumiat ant emo , nors mergos ir bernai ten yra ziauriai sexy, o nuo forsu vemt noris, nevisi emo zudosi, kai kurie turi tik toki stiliuka nes tai yra grazu!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
#311 Gal tu pats eik nusizudyk kavenskas emo tu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5324    
Būtų smagu, kad jūsų įdėtų foto į demotyvaciją ir paplatintu, oj kaip visiem būtų smagu pasijuokt :) Lietuvių tauta turbūt žemiau negu dugnas pasiekt gali... Man gaila visų kurie čia puola smerkt, per daug geros nuomonės apie save :) Nebereikalo užsieny priima visus žmones, kokie jie yra. O čia - ubagų ir proto invalidų kraštas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Pz pz. Čia demotyvuoja, kad Kaune netgi panos vierches meta belekokias. Guminės šlepkės rulz. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
hardbasa mergaites:D
puukis4 5503    
o kas čia tokio , kad su treningu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
nu bl, jau geriau kaune treninginiai gyvena, nei vilniui emo. Eikit zudytis, vilniecia. susideginkit, jei nepatinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
para-noir - slysk nx panke krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Vien jų snukiai demotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
o man labai grazu treningiukai, as ir pati juos nesioju ir nieko cia blogo nematau. Kartais tos kavenskos su treningais kaip jus jas vadinat yra zymiai fainesnes ir paprastesnes negu tos akropolio sexiukes su dzinsiukais:) ir dar ar zinot kiek tokie treningai kainuoja???:))) taip kad renkites mergaites treningiukais ir nekreipkit demesio kas ka sako.
para-noir 5563    
Ir cia moterys vadinasi? Geda..
puukis4 5579    
Gal tos panos ir normalios, tik mėgsta treningus, kas čia tokio ? aš ir su mielu noru užsidedu treningą, tik nėra pas mane jau ir baisi ta figūra . viskas pagal skonį
, ir taip kaip patinka žmogui, o ne aplinkiniams .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Tai kairiausia tai sefe (zydra saplva) yra :D pazekit Juosteles ji turi ir auksines ir ruzavos - todel ji valdo tas vienspalves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5641    
bet tai bl ta su spalvotom juostelem tai ziauriausia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D sitoks treningas :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
#302 pz karve kazkoke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
ta is desines ir su treningais graziai atrodo,esme ne rubuose o kas po jais na ir galvoj:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Trečio lygio super sajanės. Su byta būtų ketvirto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
#263 nevarom ant kauno chebra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
lenta,dke lenta -slykstumo junginys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Komentarai skirti isreiksti savo nuomone, vieniems patinka, kitiems ne ir nereikia cia del to varyt vieniems ant kitu, kad tu asilas, daunas ir t.t jei tau negrazus treningai. Kiekvienam savaip. Man pvz slykstu ziuret y tokias mergas, kaip valkatos atrodo ir pati niekada taip nesirengciau, bet jei joms patinka - tegu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
OMG kokie žiaurūs komentatoriai. Aš namie su treningais sėdžiu, tai ką aš ir demotyvuoju išeit į Kauno gatves? Reikėjo demotyvaciją pavadint - DEMOTYVUOJA UŽEIT Į SVEČIUS. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
taigi prikolina panos :D normalus zmogus gi nesirengtu taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
ot jaunimas,keisti jus zmones, jai panos uzidejo treninga tai lb pasikeite turbut, blm jus savo nuomone pasakyt normaliai galit o ne belenkaip vaziuot ant ju.. Kavenskos ir t.t blt gerai kad ne Vilnianskos. Jos apsirenge kas jom patogu, o tai jau nebe jusu reikalas kam kas patogu. ir del skonio nesigyncijama juk o db kas daros ce? blt pasigydikit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
karoce danai us patys kad tokias lempas rasinejat is nutraukos zmogaus neatpazinsit as jas gerai pazystu ir galiu pasakyt kad tikrai normalios panos gaila man toki zmoniu kurie beleka raso kad tik pasiodytu ereliais va kas smeizia jas tai tokius i bagaza ir miskan ...................................linkeimai daunam kurie rase nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Treningai tai treningai,bet nx veidų nenukirpot,nedasičiulpusios kažkokios ta vidurinė ir dešninė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Kokius ziurkes kurva, pazekit kaip atrodo ;d;d;d;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
urmo bazej kartu ejo sopintis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#290 tu asile kekvienas turi savo skoni, kurva atsilupes ce tik is tokiu kaip tu juokas ima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#289 pizda tu ciuju kaime gyweni kur wieni vyrai gywena, niekada grazios moters nematej :D cia taj ne demo o tawo komentas prajuokina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
tu gal daunas ??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
desinej grazi pana :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
.
Nuotraukos nėra
NU- 5721    
grazus treningai (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
be zodziu... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#264 pritariu :D kavno-gavno :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
kad ir kaune gyvenu bet kas tiesa tas tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Cia jau gaidziai o ne mergos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#264 Poxui, kad Kaunas ir naxui cia blet stumt, Lietuva tas pats kaimas, o pats cj su treningu vaiksto. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
kairines panles treningas graziausiais. nu grazu , kad skirtingu spalvu paloskes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
Tegul rengiasi kaip nori, kad ir nuogos gali vaikščiot. Bet sėdėt miegamajam rajone (tuo labiau prie pradinės mokyklos) ir gert alų bambaliais, tai čia jau be žodžių. Net ir puošniausios suknelės vaizdo nepagerintų. O beje, Rasą (viduriniąją), kažkada irgi teko pažint. Naktį jos sutikt tikrai nenorėčiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
viskas cia normaliai... kai gyveni mieste tai nera skirtumo ar su treningais y kiema iseisi ar ne... tai tampa naturalia kasdienybe... tik is kaimo zmones vaziuodami i miesta puosiasi :):P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
;D KAUNAS :D
(50-100)
Grįžti į viršų