Rasizmas - vienas lauke ne karys

2010.07.20 kiki17
  • 37
16
Rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
nu tai ajsk , gersi pepsi busi sexy , gersi kola busi stora XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
#12 susidegink tu smirdinti ziurke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
vaikai nekopijuokit demtyvaciju. Idejau toki paveiksleli pirmas irgi uzvadinau rasizmu tik apatine dalis skiriasi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Piderus zudyt nx!a
kiki17 5817    
putotis ;D Joa, jei nuo to jums geriau bus galvokit ka noriIT...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
geras pic ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#8 jo atsigauk mergyte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
kiki17 iskarto putuotis ir rasistais vadintis pradedi. Tai vadinima isterija
kiki17 5817    
#6 ,man ir gail,
#7 cia ne ta me esme kaip kas vadinas, o tame kad jis pries kitokius nei visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Rasizmas, tai tik del odos spalvos, del kitos lytines orientacijos -homofobija, viskas turi pavadinimus, skirkit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
tada gaila kad tokius issigimelius kaip tu zemele dar nesioja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#4 aisku pries. turiu kastetą būtent del tu pideru nigeriu nusipirkes. ir jau ne karta naudotas :)
kiki17 5817    

rassistas #2 nes nepatinka zmones kuriu kitokia oriantacija nei pacio, tai gal rasistas pries juodaodzius... ir visus kitus.. nes jie kitokie nei tu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#2 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
pepsi yra pideru firma pepsi finansuoja usa pideru paradus
Nuotraukos nėra
Psycho 5817    
Na taip :D
Grįžti į viršų