Ledų negausi.

2011.02.20 kiki17
  • 248
40
ledai

: ledai


Nuotraukos nėra
Anonimas 4973    
#2 O, dar vienas šūdas be humoro jausmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
Man tas pats buvo Turkijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
kai pardavejas ziaurus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
#17 Cje gjerjas ;@@OO Sjutjinkju vjisjaj njorjs pjas juos ljabjai skajnjus ljedjai, o tjajpj pjatj ju bjybjus ljbajai smjagju cjulpt, njes jie tjojia=e djidjeli ;@***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5358    
NEKENČIU TURKŲ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Speju kitaicas ant galo jau maste "I wanna punch you in the dick right now.."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
meistras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#11 tu gal rasiste nx?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
tas vos neprimyzo kai lauke ledo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
maciau panasu pardaveja turkijoj :D irgi taip stumia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
-Sakyk duok man ledu.
-Nu, duok man ledu.
-Nai ble imk na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
po sito pasityciojimo jie paskandino perl harbora
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Jo bet yra linksmesniu dalyku su ledais :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
italijoj viskas taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
dbr man seiles bega :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
pažįstamas reikalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#18 ir nuo to laiko tu draugu nebeturejai
Mivo. 5602    
Kietai :D Gal ir neužsipultų lietuviai, tiesiog būtų įdomu pamatyt ką dar tas ledų bx gali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Uzpiso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Tai padaro ledus dar skanesniu, patikekit tikrai zinau. ;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5602    
man yra taip kroatijoj buve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Atsimenu viesbutyje tajp ledus dalino priejau , paprasiau , pradejo vaidinti tap ir nuejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Demotyvuoja pirkt ledus pas turkus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
kazin ar cia demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#2 eik nx aborto klaida tu.
Nuotraukos nėra
ViliusK 5603    
#12 Taikliai :D
Nuotraukos nėra
ateb 5603    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Būtų lietuvis,būtų tas pardavėjas jau kentėjęs. ;D
Agniukas 5603    
Tik Japonai gali būti toookie kantrūs ir neparodyti jokių emocijų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Amerikoj jis butu nusautas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
atara saro !!!!! kariciva!
Nuotraukos nėra
nuami 5603    
gerai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
nei demo nei mo.... bet patinka man savo srities specai...:)
Leezash 5603    
Geras :D
bet po tokio pasityčiojimo, galėtų ir daugiau duoti ledų... :)
Jemmy 5603    
Neištverčiau po 20 sekundžiu čiuju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
o as aurimui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
linksmai:D
Aurimas 5603    
kurwai kinieciui buciau is ledu pises i snuki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
patiko
Grįžti į viršų