Ledų negausi.

2011.02.20 kiki17
  • 248
40
ledai

: ledai


Nuotraukos nėra
Anonimas 4975    
#2 O, dar vienas šūdas be humoro jausmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Man tas pats buvo Turkijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5342    
kai pardavejas ziaurus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5360    
#17 Cje gjerjas ;@@OO Sjutjinkju vjisjaj njorjs pjas juos ljabjai skajnjus ljedjai, o tjajpj pjatj ju bjybjus ljbajai smjagju cjulpt, njes jie tjojia=e djidjeli ;@***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5360    
NEKENČIU TURKŲ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Speju kitaicas ant galo jau maste "I wanna punch you in the dick right now.."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
meistras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#11 tu gal rasiste nx?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
tas vos neprimyzo kai lauke ledo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
maciau panasu pardaveja turkijoj :D irgi taip stumia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
-Sakyk duok man ledu.
-Nu, duok man ledu.
-Nai ble imk na
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
po sito pasityciojimo jie paskandino perl harbora
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Jo bet yra linksmesniu dalyku su ledais :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
italijoj viskas taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
dbr man seiles bega :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
pažįstamas reikalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#18 ir nuo to laiko tu draugu nebeturejai
Mivo. 5604    
Kietai :D Gal ir neužsipultų lietuviai, tiesiog būtų įdomu pamatyt ką dar tas ledų bx gali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Uzpiso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Tai padaro ledus dar skanesniu, patikekit tikrai zinau. ;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5604    
man yra taip kroatijoj buve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Atsimenu viesbutyje tajp ledus dalino priejau , paprasiau , pradejo vaidinti tap ir nuejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Demotyvuoja pirkt ledus pas turkus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
kazin ar cia demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#2 eik nx aborto klaida tu.
Nuotraukos nėra
ViliusK 5604    
#12 Taikliai :D
Nuotraukos nėra
ateb 5604    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Būtų lietuvis,būtų tas pardavėjas jau kentėjęs. ;D
Agniukas 5605    
Tik Japonai gali būti toookie kantrūs ir neparodyti jokių emocijų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Amerikoj jis butu nusautas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
atara saro !!!!! kariciva!
Nuotraukos nėra
nuami 5605    
gerai cia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
nei demo nei mo.... bet patinka man savo srities specai...:)
Leezash 5605    
Geras :D
bet po tokio pasityčiojimo, galėtų ir daugiau duoti ledų... :)
Jemmy 5605    
Neištverčiau po 20 sekundžiu čiuju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
o as aurimui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
linksmai:D
Aurimas 5605    
kurwai kinieciui buciau is ledu pises i snuki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
patiko
Grįžti į viršų