Tai reiskia kad ir as keiviena diena kazka suprantu :)
jeigu.. - ..pas žmogų liūdinčios akys, reiškia jis kažką supranta šiame gyvenime...
Anonimas
5209
Anonimas
5724
Labai gera demotyvacija. Gili mintis kurios suprasti negali tik intelekto nesužaloti žmonės.
robokopopatron
5777
Gan pesimistiska demotyvacija ;o
Anonimas
5785
nu ir komentarai... :p
Anonimas
5800
#10 nori aš tau snukį į kitą pusę išverisiu? Atsibodai,kiekvienoj demotyvacijoj verti,niekam to nereikia.
Anonimas
5800
#6 dx.
Anonimas
5803
#9 Jei žmogaus akys linksmos reiškias jis dar nežino tiesos.
kamile
5813
Akvile
5816
Nebūtinai, Taijei žmogaus linksmos akys, tai jis jau nieko nesupranta apie gyvenima?
Anonimas
5816
#8 Gydikis
Jurijus
5816
Užpiso jau mane tos jūsų poezijos. jeigu... pas vyrą kabanti byrka, reiškia jis per daug dročino ir jam nebestovi....
Turbosraige
5817
Kokia liudna foto.
SpalvotaTyla
5817
patiko :}
Anonimas
5817
#2 so agree
Anonimas
5817
so shit
povilasq
5817
so true
|

