MIRTUM ORGAZME TAI KOKE CIA MIRTIS ?
O tai, - būtų visai nuostabu
Anonimas
5184
Anonimas
5417
Taigi kaip brestum.? Ir zinotum kada tiksliai mirtum.
Anonimas
5589
Nuostabu
PhanT
5590
Siulyčiau šią proga paiūrėti filma "The Curious Case of Benjamin Button" - galima aprašyta situacija pamatyt gyvai, tik kitaip perteikta.
Anonimas
5590
Viskas butu puiku , jei ne ta ideja su mokslais kad pradedi nuo sunkiausio nemokedamas pagrindu.... - Stupid.
Anonimas
5590
o as noreciau butu fantastiska
Anonimas
5591
tas senio pensininko etapas gali bus siaubingai sunkus... ligos, badas
Anonimas
5591
Tai buti geriau negu gerai
Anonimas
5592
Noreciau
Leezash
5593
gera pasaka... :))
Anonimas
5594
neteip ir jau blogai :)_
Anonimas
5594
nesamone
Anonimas
5595
geras būtų ;D
Anonimas
5595
va čia tai tikrai geras :D
Fanatikeee
5595
geras ;D
Anonimas
5595
#7 jeigu geri pastoviai, taip ant senatvės kvailys liksi, bet šiaip su metais tikrai nekvailėji, o jeigu ir kvailėji, tai būna tam tikros ligos ar ligų padariniai.
aRnAss
5595
geras
Anonimas
5595
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5595
#8 Ernesta, ir aš šį filmą iš kart prisiminiau..
Anonimas
5595
Ot kad taip butu.....
Anonimas
5595
durna demotyvacija.
Anonimas
5595
čia būtu kaip tam filme Keista Bendžamino Batono istorija ;]]
Anonimas
5595
#5 O tipo senedamas nesidarai, ane?
povilasq
5595
oh yeah
prodigy
5595
gal ir idomu bet su laiku vis zalesnis ir kvailesnis darytumeis :D
Anonimas
5595
cia ir neturi but logiska, viskas abstraktu. :D O jeigu palei viska, tai iskart moketum skaityt, po to po truputi nebemoketum jau... :D
Anonimas
5595
#2 dumb shit... :S
Anonimas
5595
Bet nelogiska, juk nebaiktum univero nemokedamas skaityti :D
Anonimas
5595
ir seneliai for real mazeja
|

