Žvejyba - Žmona tikrai nepatikėtų, kad taip atsitiko

2011.03.30 kasiakas
  • 173
35
zvejyba, prisizvejojo, meska, ziema, automobilis, zmona, nepatikes



Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Db jau yra ismanusis televizorius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
gerai kad yra ismanieji telefonai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
linksmai rusai sumaste :D
Nuotraukos nėra
ulalala 5560    
jus rimtai? montazas cia?? negali but..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
montazas ir tiek. i automobilio priekinio rato padanga paziurekit (sniega ant jo) pradzioj ir po to mzd per vidury klipo. LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
paskaicius komentarus tai .... tylet be lieka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#27 Tu ciulpk pimpala
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#26 Ciulpk pimpala
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#26 eik eik rimtai? ble galvojau ka jau meskos ismoka masinas vairuot. Sustri tava saltiniai ka isiaiskina ka ce tikrai montazas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Tiems kas nezino noriu pasakyt, kad cia tikrai montazas. Is patikimu saltiniu suzinojau, kad tai montazas. Zmones neapsirikite! Cia Tikrai montazas! Jeigu atidziau paziuresite matosi kai kamera uztemsta o veliau vel filmuoja matosi, kad automobilis stovi siektiek kitoje vietoje!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Fake and gay ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
O gal ten masinoj buvo zmogus ir galvojo, kad islipo meska ir uzdare duris, o tas ir isvaziavo :D
Megan 5566    
E blt nelendi kurva !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
you are fake and gay!!!!
zilwis777 5566    
Fake and gay!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Pedo bear ;D
gretagreat28 5566    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
HAHA OMG :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#6, Thank you, Captain Obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
xD pizdu
kasiakas 5566    
#10 pažiūrėk i klipo originalu pavadinima, jei moki rusiškai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#2 thank you captain
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#2 E rimtai fake?? Blem tikrai? Eina sau,geras o_O
Nuotraukos nėra
Simukas. 5566    
:D mintis nebloga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
as dar vairuoti nemoku, o meska be problemu nuvairavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
sitas senas, fake ir dar ne zvejyba :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
KIEK DALBAJOBU DAR PASAKYS, KAD CIA FAKE?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#6 blet negali buti? as tai galvojau kad meskos moka vairuot masinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
in soviet russia ne tu medzioji givunus bet givunai medzioje tave.
O kai meska isvaziavo tai taip vos nepaspringau nes valgiau tai juokiaus patiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
fake 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
wau meska vairuoja kaip idomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
#2 nepisk proto, cia tikra meska nuvairavo
Punceka 5567    
#2 nu ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
fakeris cia nx , jau buvo aisku kai mete daiktus is bazgazines
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
kaip tai ymanoma? ;D
Grįžti į viršų