geras baeris, bet nesistebeciau, kad ir sustabdytu, nes tokie zaisliukai daznausiai turi apie 200kw, nors as tokius pora lietuvoj pardaviau :)
Ne tu vienas - Susiduri su kliūtimis gyvenime
Anonimas
5228
laurra86
5731
cia tik foto,nesuprantat? prikolas. nei jis vazinejo nei ji kas nubaude,jau rimtai kaikuriem smegeneles suminkstejo nuo sedejimo prie kompo..
Anonimas
5752
o kas is to vaiko uzaugs? tatuiruotas rokeris isvirtusiom nuo narkotiku akimis.
Anonimas
5812
pas mus toks yra vaikas vazineja su mazu harliuku tokiu tik bsk vyresnis uz sita ir kietai atrodo
Gusta-Fang
5880
Bet vistiek gera kokia ft.. ;D Man atrodo tas miniMoco zaislinis;D
Anonimas
5884
#7 nu dar... tipo cia vos ne visi galvoja kad tas vaikas ten ir vazinejo po miesta, siaip sumane paprikolint ir nufotkino su kokiu pazystamu policininku, o jus cia kliedit
cigo
5884
#5 nes ir leistum jam toliau vaziuoti ir uzsimushti... eik tu sleptis asile!
varna
5884
kietai atrodo xD
Ausryt
5885
Nu gal taip nebūtu bet nepykčiau ant mažo vaiko :D
Ausryt
5885
mldc vaikis ;D
fucks
5885
gera fotke :D
dzokeris
5885
noreciau to mazo moco :D
|

