Radau daxuja delfinu ir kažkieno palikta erotine fotke :D
Ka matai tu - To tikrai nemato maži vaikai
Anonimas
4804
Anonimas
5173
as vaikas (mazas) bet maciau ko nereiketu... :(
Anonimas
5194
na as ir istvirkus kol komentaru nepaskaiciau neradau
Anonimas
5222
#96 Ne vien tu : D
module
5328
Po ilgo ieškojimo radau : DDD
Anonimas
5493
Nematau delfinų. aš iškrypelė :D
Anonimas
5556
#92 delfinai tarp baltos spalvos pilki.. :) kaskas tokio
Anonimas
5755
:D
Anonimas
5763
O bliam radau vis dėl to x DD
Anonimas
5763
Kur tie delfinai x D Tik nu žmones matau ; D
Anonimas
5765
Pilna delfinų. Jie pilki ir tarp baltumų (čia tiems kas nemato)
Anonimas
5773
wow pagaliai delfinai
Anonimas
5784
Vaikai laizykit pizes savo mamom dar
Anonimas
5799
Pagliau!!! 9 matau! :D As maniau jie dideli turi but ;D
Anonimas
5799
PAGALIAU PAMAČIAU DELFINUS!!!!!!
Anonimas
5800
Visaip lauzau fantazija , nu niekaip as tu delfinu nematau.....
Anonimas
5801
9, aš kai mažas buvau irgi mačiau tik delfinus :)
gretagreat28
5801
nu blm, nematau tu delfinu :D
KatiteMiau
5805
Devynis radau.;}
Anonimas
5811
9
Anonimas
5817
aj radau :D, net 6
Anonimas
5817
o rimtai nemato jie ? + kur tie delfinai ? :)
Anonimas
5817
Akurat delfinai, DELFINAI poros SESELIUOSE :)
Anonimas
5833
patinka:)
Anonimas
5834
Nu jo... Išpradžiu mačiau ką ir visi matėm, bet kaip paskaičiau komentarus tada ir delfinai atsirado... :D
Karole
5834
Nebūčiau paskaičius komentaru,tai nebučiau mačius tu delfinu :D
Anonimas
5835
Ot ir ne , mano sesei penki matei, ir ji pasakė , kad čia mato moterį su vyru, tai kas per nesamonė čia? ;]
Anonimas
5835
jau radau ;)
Anonimas
5835
nematau jokiu delfinu.. :D
Anonimas
5836
ooooo kiek daug delfinu
Anonimas
5837
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5837
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5837
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Anonimas
5837
Gal po 10min oamaciau delfinus xD
Anonimas
5837
radou 8 :D
Anonimas
5838
mindfuck.. :D
Anonimas
5838
:D
Anonimas
5839
Parodziau 5 metu broliui sita ir paklausiau ka matai, atsake: papus :D
Anonimas
5845
Pirmą kartą šitą pamačius neradau nei vieno delfino. O dabar matau. Matyt mano vaizduotė darosi tyra :D
Zygzis
5846
Radau;D
Zygzis
5846
Kur blt cia tie delfinai?;D
hoho
5846
belekas cia ;D
Anonimas
5846
pize ;D jei nebūčiau paskaitęs kad čia delfinaų yra tai nebūčiau jų pamatęs ;d
Anonimas
5847
Mum shulej shita per etika rode ; D *
Anonimas
5848
As tik po ilgo laiko pamaciau tuos delfinus.. :D
Anonimas
5850
Delfinai taukuose :D
Anonimas
5850
Taip, cia turetu buti delfinai.. :)
Anonimas
5850
gerai isiziurejus cia tik delfinai..
Anonimas
5852
kai buvau gal 5 metu maciau ne delfinus :D
Anonimas
5852
nezinau kaip jus, bet as matau delfinus ;D
|

