Ka matai tu - To tikrai nemato maži vaikai

2010.06.08 kasiakas
  • 117
101
Ka matai tu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4804    
Radau daxuja delfinu ir kažkieno palikta erotine fotke :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5173    
as vaikas (mazas) bet maciau ko nereiketu... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
na as ir istvirkus kol komentaru nepaskaiciau neradau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
#96 Ne vien tu : D
module 5328    
Po ilgo ieškojimo radau : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5493    
Nematau delfinų. aš iškrypelė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#92 delfinai tarp baltos spalvos pilki.. :) kaskas tokio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
O bliam radau vis dėl to x DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Kur tie delfinai x D Tik nu žmones matau ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Pilna delfinų. Jie pilki ir tarp baltumų (čia tiems kas nemato)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
wow pagaliai delfinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Vaikai laizykit pizes savo mamom dar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Pagliau!!! 9 matau! :D As maniau jie dideli turi but ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
PAGALIAU PAMAČIAU DELFINUS!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Visaip lauzau fantazija , nu niekaip as tu delfinu nematau.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
9, aš kai mažas buvau irgi mačiau tik delfinus :)
gretagreat28 5801    
nu blm, nematau tu delfinu :D
KatiteMiau 5805    
Devynis radau.;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
9
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
aj radau :D, net 6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
o rimtai nemato jie ? + kur tie delfinai ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Akurat delfinai, DELFINAI poros SESELIUOSE :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
patinka:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Nu jo... Išpradžiu mačiau ką ir visi matėm, bet kaip paskaičiau komentarus tada ir delfinai atsirado... :D
Karole 5834    
Nebūčiau paskaičius komentaru,tai nebučiau mačius tu delfinu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Ot ir ne , mano sesei penki matei, ir ji pasakė , kad čia mato moterį su vyru, tai kas per nesamonė čia? ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
jau radau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
nematau jokiu delfinu.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
ooooo kiek daug delfinu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Gal po 10min pamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
Gal po 10min oamaciau delfinus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
radou 8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
mindfuck.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Parodziau 5 metu broliui sita ir paklausiau ka matai, atsake: papus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Pirmą kartą šitą pamačius neradau nei vieno delfino. O dabar matau. Matyt mano vaizduotė darosi tyra :D
Nuotraukos nėra
Zygzis 5846    
Radau;D
Nuotraukos nėra
Zygzis 5846    
Kur blt cia tie delfinai?;D
hoho 5846    
belekas cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
pize ;D jei nebūčiau paskaitęs kad čia delfinaų yra tai nebūčiau jų pamatęs ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Mum shulej shita per etika rode ; D *
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
As tik po ilgo laiko pamaciau tuos delfinus.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Delfinai taukuose :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Taip, cia turetu buti delfinai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
gerai isiziurejus cia tik delfinai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
kai buvau gal 5 metu maciau ne delfinus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
nezinau kaip jus, bet as matau delfinus ;D
(50-100)
Grįžti į viršų