Prigult energijos daugiau reikia (čia antram)
Atsirado noras dirbti? - Palauk, praeis...
Anonimas
2012
aandrius
5579
čia tiktų ir frazė "Juodą darbą, reikia taupyti" :) teko... :)
Anonimas
5579
Primine vasara kai mokykla tvarke prie mano namo. Tada darbinikai ant zoles atsigule mete pamaskomu kas karuti ves.
belieber
5579
jau koki 100 kartu ta pacia demo maciau tik su kitu paveiksleliu
Ohh_Nooo
5579
prigulk :D o ne palauk( nors koks skirtumas ) :D
Usagi
5579
Visada taip darau - padeda ;D
|

