sako cia kazkoks burundukas kad "man toks amzius kai jau px tevu nuomone..." nu nezinau nera amziaus cenzo tevu nuomonei, gali buti ir 35 metai vis tiek reikia gerbti savo tevus ir isklausyti ju nuomones patarimu, nebutinai daryti kaip liepia bet bent jau nesakyti kad ant ju nuomones px
Tas jausmas - Kai vėlai grįžti namo blaivas, o mama prašo papūst
Anonimas
5082
Anonimas
5091
Axujenas jausmas :D
Anonimas
5092
Vaikai nebegerkit :D
Aidas45
5092
manes net nepraso, dazniausiai klausia kur buvau, o as nesakau...:D
Anonimas
5092
1# Nieko blogo bent man ;D , paputi pasako eik miegoti ir viskas ryte net nesneki ta tema, kartais paklausia daug gerei? fsio, normalus dalykas
Firework
5092
Dar blogiau, jei nesi blaivas :D
|

