Tas jausmas - Kai vėlai grįžti namo blaivas, o mama prašo papūst

2012.07.15 kandonas3000
  • 30
6
fuck, yeah






Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
sako cia kazkoks burundukas kad "man toks amzius kai jau px tevu nuomone..." nu nezinau nera amziaus cenzo tevu nuomonei, gali buti ir 35 metai vis tiek reikia gerbti savo tevus ir isklausyti ju nuomones patarimu, nebutinai daryti kaip liepia bet bent jau nesakyti kad ant ju nuomones px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5094    
Axujenas jausmas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
Vaikai nebegerkit :D
Aidas45 5095    
manes net nepraso, dazniausiai klausia kur buvau, o as nesakau...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5095    
1# Nieko blogo bent man ;D , paputi pasako eik miegoti ir viskas ryte net nesneki ta tema, kartais paklausia daug gerei? fsio, normalus dalykas
Firework 5095    
Dar blogiau, jei nesi blaivas :D
Grįžti į viršų