Tas momentas - Kai supranti, kad nieko nebegali padaryti

2010.12.30 kakalas715
  • 328
28
Tas momentas







Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5447    
Tai buvo ir man:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
šiuo momentu jau nieko negalvoji :D
Nuotraukos nėra
Arvydelas 5650    
bled zjbs taip nusipisti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Tai ir buna poto pasekmes!GALI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#23 uzsivartei ir tylek.
OoS 5656    
#10 Tai ir sakau, kad kai prarandi kontrolę. Pilnai. Kai jokie vairo sukiojimai, gazai ar stabdžiai nebepadės. Jei jums taip lengviau, tai tebūnie situacija, kai skrendi nuo šlaito!
#16 Instinktyviai dengies. Nu voteva, ne tame gi esmė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Buna kai nuo ko nors begi soki tada pamatai auksti ir supranti kad kelio atgal nebera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#2 krc toks jausmas kad sis zmogus nkd nera krites :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Virsk sajanu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Ir poto kai šitą momentą prisimeni tai atrodo, kad 10s kažkur trūko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Tas momentas kai pamanai kad gali skristi ! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#16 Tikra tiesa ;D
kakalas715 5659    
#2 tai sukurk dar demotyvacija apie tai, kad tas momentas, kai krenti, dar sugebi taip greit mastyti ir uzsidengti rankomis galva.. Bet kurio atveju jos abi suluztu.
Nuotraukos nėra
rutaxD 5659    
ne tiena kart buvoxD blt jau jauti kai skiredixD
Rocknroll 5659    
nu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#2, atkisk tu tas rankas arba uzsidenk galva, tai pajusi, kad suklydai. o masina suvaldyt gali, nebent nuo kokio slaito krenti, arba nuo kelio nuvaziaves kazkur pyzdini.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
*Sukti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Suki laiptai tikrai yra chujnia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#2 kaip tai negali nieko padaryt? suki vaira i priesinga puse, duodi gazo iki dugno ir viskas.. nera padeties be iseities :)
caution337 5659    
#2 gali rekti ir sukiot vaira
gretagreat28 5659    
Būūūna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Bet tu visdar gali issitraukti savo ismanuji telefona ir parasyti apie tai facebook programeleje, pries tai pasiziurejes kurioje vietoje yra tau tinkamiausia ligionine ir pasakyti eilerasti 25 kartus, del kuriu kritimas bus 25 kartus skaudesnis ;D
Vai2kas 5659    
isomu kas fotkino.;D
Nuotraukos nėra
stupidthings 5659    
su #2 sutinku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Demotyvuoja nekristi nuo laiptu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
gali isokt is masinos :D
OoS 5660    
Krisdamas Gali kažką padaryti, t.y. ištiest rankas, užsidengt galvą ar kažką panašaus. Žiauriai būna, kai vairuojant prarandi mašinos kontrolę, supranti, kad tuoj trenksies, o tada jau tikrai nieko negali padaryti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
man vakar buvo...
Grįžti į viršų