#20 ;D
"Stok, šausiu!!" - Ir dar klausia kodėl bėgai
Teenagor
5608
Anonimas
5647
20# :D:D
Anonimas
5649
sudo gabals
Anonimas
5649
#22 Gi ta prasme kad jei stos - shaus
Anonimas
5649
Stok Šausiu. Stoju. Šaunu...
Anonimas
5649
Sudas tik durnas zmogus stoja :) vis vien nesauna ;]
Anonimas
5649
nesupratau kame prikolas cia ?
Anonimas
5650
#20 :D
Anonimas
5650
Stok! Šausiu! Sustojo, nušovė :D
Anonimas
5650
Ir dar dazniausiai tokia fraze isgirsi is operatoriaus :)))
Anonimas
5650
geras ;]
Anonimas
5650
sudas
Anonimas
5650
#14 ir tas neuga
Anonimas
5650
#14 retardas tau tik tarp koju
Anonimas
5651
Autorius retardas, stopudovai :D
Anonimas
5651
#11 aaaaaaaaaasile tu kurva
Anonimas
5651
pasiziurek reklama per lnk. Farai.
Anonimas
5651
stok arba sausiu seip sako. nvm.
Anonimas
5651
geras:D
Anonimas
5651
buvo
KatKol
5651
:D
Anonimas
5651
!!!!! autorius botas
varlyte
5651
gers ;D
Anonimas
5651
nesamone ...
Anonimas
5651
kad isdulkint taveeee.....
Anonimas
5651
negaliu suspet...
Anonimas
5651
Ir aš bėgu bėgu vėl...
|

