#10 Gal pats mokausi pagrindinej ir tame pastate man irgi pamokos yra.
|
Anonimas
5685
Anonimas
5686
Va čia tai... Krč šildymas atjungtas dėl vamzdymo problemų ir mokiniai dar turi eit ten. Šaltis nesveikas. Lauke vos ne šilčiau nei viduj. Ligų ieškojimas tik tai... Net direktorė mokykloj nepasirodė. :D Išleido po dviejų pamokų visus, išskyrus dvyliktokus. Kur teisybė? Čia maždaug: stipkit
Anonimas
5686
Atsigauk tu, ten tik PREIZDEINTO JONO ZEMAICIO GIMANZIJA, o ne pagrindine... durnas rimtai... pagrindine nepalyginsi su gimtazija pagrindine sudas... sudas... sudas... sudas... sudas... sudas...
Anonimas
5686
Raseiniu pagrindine mokykla ir tuo paciu Prezidento Jono zemaicio gimnazija
Anonimas
5686
taurages mazvydo ???? nesvaikit raseiniuose ji
Anonimas
5686
taurages mazvydo ???? nesvaikit raseiniuose ji
Anonimas
5686
Na bet reikia, geriau nei visiškai degradavusiam būti...
Anonimas
5686
visos mokyklos pagal tą patį išplanavimą buvo statomos , o tam medžiui daukšos kieme gaugiau negu mokyklai , todėl nesvaikit - ne daukša
Anonimas
5687
Tauragės Mažvydo?
Anonimas
5687
mano irgi. ;P
Anonimas
5687
Tauragės Mažvydo?
kiki17
5687
mano sule :D
|

