Dešimtoke - Ar ir tu dabar ieškai laimės, kaip gaidys perėdamas kiaušinius?
|
Dešimtoke - Ar ir tu dabar ieškai laimės, kaip gaidys perėdamas kiaušinius?
|
P.S. NIEKAS NEVERKIA, VISI ČIA KAIP TIK JUOKIASI IŠ GAIDŽIO KIAUŠINIŲ IR KITŲ NESĄMONIŲ.
/>
Kokios cia merginos!!!