Nes penių jau nebesuskaičiuoji... - Meninkai...

2010.08.14 19:09 juozasm
  • 6
33
Nes penių jau nebesuskaičiuoji...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
#19 Agree. Tokių pilna, koktu jau darosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Čia gal kokia vietinė k**** iš kurios nori pasišaipyt ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
iš kur žinai,kad normalus?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Negražu kelt žmonių nuotraukas, o dar tokie komentarai, gėdos neturit visai. išsidirbinėjat iš normalaus žmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
patinka;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.

Vyncai, pedofile tu, pyzdink iš demotyvacijos ;)
Nuotraukos nėra
Not4You 5791    
#19 agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
matot po nuotrauka parasyta
nakti skaiciuoju avies
ir paskui demotyvacija eina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
sitas geras !! :D Squall puikiai paaiskino !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#19 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
naujiena.liuks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
viskas ok.cia tokios man irgi atsibode
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Pritariu Agnei. Šaipomasi ir šaipomasi, neatsibodo? Čia iš pavydo jūs, ar ką? Gėda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
čia demotyvuoja būti tokiais žmonėmis, kurie jaučiasi kaip iš bohemos, menininkai. Pavyzdys - facebook. Prisikuria keturiolikmetės akauntų, prisideda "ale" meniškų nuotraukų ir į jas komentarų - "pūtėm pienės puką"
Man tas išpūstas meniškumas, tas netikrumas tokių žmonių nesveikai užpisa, ir aš pilnai suprantu autorių :D nors nuotrauką pavyzdžiui galėjo ir geresnę surast
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Čia jau darosi ne demotyvacijų puslapis. O puslapis kur šaipomasi iš žmonių ir daroma gėda ant visos Lietuvos. Bleet proto turit žmonės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#16 nu matau ta uyrasa, o tie peniai ir menininkai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Kampe yra parashyta: nakti skaiciuoju avis
va ir visas paaishkinimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
tipo dahuja sita merga atsipiso :D taip manau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
as to ir nesupratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
o tie meninikai prie ko?
Marie 5794    
apgailėtina
OoS 5794    
Esmė tame, kad juozas bukas kaip barsukas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
kur cia esme?? gal kas paaiskins?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
..bet tai kaip išdirbo !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
rags..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
cia tai jau kazkokias pievas darai ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
arba man tik atrodo arba zinau ja ...
OoS 5794    
Vargšas, likai ant ledo, tai bent čia pabandysi merginą apšikt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
nesupratau
Senttel 5794    
Meninkai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
kiekvienas pagal save,bet vistiek nesąmonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
pize..;D
Grįžti į viršų