Jau nebera ka ten saugot
Anonimas
4000
Ignassin
4005
Juliau, jei čia tavo paveiksliukas tai kodėl numeriai ne Lietuvos? Jei atsakymas, kad tu užsienyje, tai tada pasakysiu, kad ten ir toliau sėdėk ir nekišk nosies kur nesi pageidaujamas su savo švepla iškraipyta kalba. Nes čia žmonės dar bando palaikyti ir išsaugoti lietuvybės bei kultūros likučius. Ir kodėl sukūrei du profilius savo vardo?
Alaya
4005
Aš pirma atkreipiau dėmesį į užrašą, kad čia Juliaus paveiksliukas :D
Anonimas
4006
Totali chujne čia kažkokia. Nesupratau iš vis.
|

