sudegsim paskęsim ir t.t. : o
Nekenti pasaulio? - nesijaudink, jis irgi tavęs nekenčia |
Nekenti pasaulio? - nesijaudink, jis irgi tavęs nekenčia
Anonimas
5791
sudegsim paskęsim ir t.t. : o
Anonimas
5869
taip jau yra.
Anonimas
5888
"Nesijaudink-jausmas apipusis."
Veee
5889
Va kodel tokie orai db :D
Anonimas
5889
www.youtube.com/watch?v=GAaH_HlUD68&feature=player_embedded
Orange
5889
#2 Kodel? :D
varna
5889
sutinku,jis mūsų nekenčia
Mjking
5889
not bad
|