Kame yra šviesos - tame ir šešėlių esti

2010.07.09 09:38 jet
  • 3
5
seseliai,sviesa



Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
geeeeeras :D ne demotyvacija, bet siaip bajeriuxas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Pritariu kad nesamone, visi sita video yra mate, ir nepriciom ta demotyvacija, nieko ji nedemotyvuoja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Neblogas. :D
Akvile 5834    
#1 tu pats nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone nesamone
Grįžti į viršų