Į Kauną įstojau. - Trenigus čia pirktis, ar duos, kai įstosiu?

2011.08.31 16:34 intro
  • 7
27
studentu, gyvenimas,sori, kavenskai, bet, tik, pas, jus, graziausi, trenigai, lietuvoj







Nuotraukos nėra
Anonimas 5018    
Sorry teks pirkt ^^
Nuotraukos nėra
nas123 5408    
#24 i'm ok with this.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#12 teisingai. reikia ir is saves pasijuokti ;D
zvp 5408    
#22 Ech, Tu man patinki ;D Taip, apsimeskim, kad viskas, ką Tu rašei buvo paremta faktais ar dar velniai žino kuo. Ir baikim šią diskusiją. Gero krepšinio, skanaus alaus ir žinoma pergalės linkiu.
Nuotraukos nėra
nas123 5408    
ethered :D
Nuotraukos nėra
nas123 5408    
#21 gal paaiškinsi kurioje vietoje aš nesąmonę parašiau? <:
zvp 5408    
#19 Visada, prieš kažką vadindamas nonsensu, atkreipk dėmesį į save
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
#19 sss tik niekam nesakyk, ta m raide ant ft reiskia menesines.
Nuotraukos nėra
nas123 5409    
#16 pati atasakei visišku nosensu ir man kažką aiškini apie iškalbą :>
zvp 5409    
#15 Neturėdamas ką protingo pasakyt, geriau patylėtum išvis ;*
Nuotraukos nėra
nas123 5409    
#13
vien jau tavo nick'as prajuokino :D
zvp 5409    
#14 Matosi, kad neturi ką daugiau pasakyt ;)
Nuotraukos nėra
nas123 5409    
#12 pati dabar nesantaiką kurstai kitus vadindama asilais, užsidėk baną dabar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
#11 a tai lenkas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
visiem kas atvazioujat is kaimo mokytis i kauna arba i kita didmiesti kai niekad nebuvot toliau nuklyde nebent uz parduotuves vietines cia lygei taip pat kaip ir kitose europos valstybese vietiniai vaiksto sutreningais nes patogu tokius atlapuhus kaip jus kaimiecei dubasint
zvp 5409    
#11 Aš Vilnietė, palaikanti Lietuvą ir juokiuosi iš tos asilų bandos, kuri tik spygaut moka.
Nuotraukos nėra
nas123 5409    
#8 Jis vilnietis palaikantis žalgirį, kuris per šventes važiuoja į balbieriškį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
#5 ;D
zvp 5409    
#8 Iš Vilniaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
#4 is kauno? ;D
Nuotraukos nėra
nas123 5409    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
O nenorit baigti stumti ant kauno?
Nuotraukos nėra
irakas 5409    
Kai duos treningus parašyk kokius gavai
zvp 5409    
#3 Aš Tau galiu nebent ban'ą padovanot
intro 5409    
#1 O nenorit Jūs man trenigų padovanoti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5409    
BUVO
zvp 5409    
O nenorit Jūs akis į akį susitikti?
Grįžti į viršų