Man labiau nostalgija del vasaros.. :D
|
Vyncas
5649
EdD
5649
#8 ble, sufailinau :D ne taip perskaičiau ką prieš tai parašiau :D
Anonimas
5649
#7 ten turėjo būt parašyta TAVO, bet pofig, juokingai užtat gavos :D
Anonimas
5649
#3 šitą klausimą galėtum daugeliui savo demotyvacijų užduot :D
Anonimas
5650
tokiu laiku jau niekada nebus...
Gintarine
5650
Kur demotyvacija ?
Anonimas
5650
dar pamenu kai tais laikais sakydavau tevams kad davai vaziuojam kur nors toli su masina :D o ka jie atsakydavo? benzinas BRANGUS ! :D
Nena
5650
haha, geri laikai buvo..;D
|

