Visi apie tokią - svajojame

2011.03.06 iIgnass
  • 270
35
Visi apie tokią







Geras_Iksas 5196    
apie tokia tai tikrai nesvajoja visi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
visi svajoja kai as valgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5277    
Kaaaaiiiiiiiiiiiii diduma!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
Kokia pica, o kiek padazelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
pabandykit pirma is arena pizza uzsisakyt didziause ir suwalgyt vieni as puse nesuwalgau tokios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Giminiska:D Nu jo.;D
Svajoju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Būna šeimyniškos, čia turbūt giminiška :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#16 Sustambeja, nes pradeda saldumynus valgyt. Vietoj rukymo jie valgo saldumynus. Saldumynai - cigareciu pakaitalas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
cia "Meslitos" naujas gaminys be e
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
ne as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
cia jau galima pavadinti seiminine ne kaip lietuvoj vienas suvalgai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Bet padazo indelis pries tokia pica tikrai labai mazas :D ant vieno gabaliuko nebent uztektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Seimynine? Kur jau ten, duokit visos gimines pica : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Žiūriu čia tikrų demotyvacijų mažai ir deda. Tik paveiksliukai arba šeip koks juokelis... Beje net šitaj foto būtų normalią demo suformuluoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
seiles kaupias ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Bliamba, kaip dabar uzsimaniau picos xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Bliamba, kaip dabar uzsimaniau picos xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Atrodo galingai, bet kam tokias demo dėt, kurios be paveiksliuko šūdas yra?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
po tokios dar 5 pŪsles colos reiketų!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#15 as ne merga, bet del rukimo tikrai svoris neauga. zinau ne viena pavyzdi, kai numetus iskarto zmogus sustambeja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
O veliau paziuri video youtubei kur sirdies priepuolius zmones gave 30- ties metu... Jusu valia, valgykit. Oj sustorejau?Reikia rukyt nes tada svoris neauga!(Merginu mastymas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
dėja nenoriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
nerciau i ten.
Figo1393 5588    
admine pasizek mano profili ten daug ka galima demotivuot :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
respect*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
2# Šaunuolis, raspect.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#4, ką tu kalbi? Aš be picos gyvent negaliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
speju po jau nesvajotume po vieno suvalgyto gabaliuko :D as 30cm vos ikertu
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5588    
Fak ya!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#4 nera, urode tu
flesinskyte 5588    
tu durns esi , kai sakanuma !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
nevalgau, taigi nesvajoju
yra geresniu dalyku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Nebent plotui kokiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
visa per du kasnius suryciau ir dar po to kokius 6 kebabus
kasiakas 5588    
wow :O
Grįžti į viršų