Visi apie tokią - svajojame

2011.03.06 iIgnass
  • 270
35
Visi apie tokią







Geras_Iksas 5199    
apie tokia tai tikrai nesvajoja visi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5232    
visi svajoja kai as valgau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5279    
Kaaaaiiiiiiiiiiiii diduma!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5306    
Kokia pica, o kiek padazelio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
pabandykit pirma is arena pizza uzsisakyt didziause ir suwalgyt vieni as puse nesuwalgau tokios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Giminiska:D Nu jo.;D
Svajoju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Būna šeimyniškos, čia turbūt giminiška :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#16 Sustambeja, nes pradeda saldumynus valgyt. Vietoj rukymo jie valgo saldumynus. Saldumynai - cigareciu pakaitalas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
cia "Meslitos" naujas gaminys be e
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
ne as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
cia jau galima pavadinti seiminine ne kaip lietuvoj vienas suvalgai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Bet padazo indelis pries tokia pica tikrai labai mazas :D ant vieno gabaliuko nebent uztektu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Seimynine? Kur jau ten, duokit visos gimines pica : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Žiūriu čia tikrų demotyvacijų mažai ir deda. Tik paveiksliukai arba šeip koks juokelis... Beje net šitaj foto būtų normalią demo suformuluoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
seiles kaupias ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Bliamba, kaip dabar uzsimaniau picos xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Bliamba, kaip dabar uzsimaniau picos xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Atrodo galingai, bet kam tokias demo dėt, kurios be paveiksliuko šūdas yra?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
po tokios dar 5 pŪsles colos reiketų!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#15 as ne merga, bet del rukimo tikrai svoris neauga. zinau ne viena pavyzdi, kai numetus iskarto zmogus sustambeja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
O veliau paziuri video youtubei kur sirdies priepuolius zmones gave 30- ties metu... Jusu valia, valgykit. Oj sustorejau?Reikia rukyt nes tada svoris neauga!(Merginu mastymas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
dėja nenoriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
nerciau i ten.
Figo1393 5590    
admine pasizek mano profili ten daug ka galima demotivuot :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
respect*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
2# Šaunuolis, raspect.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#4, ką tu kalbi? Aš be picos gyvent negaliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
speju po jau nesvajotume po vieno suvalgyto gabaliuko :D as 30cm vos ikertu
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5590    
Fak ya!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#4 nera, urode tu
flesinskyte 5590    
tu durns esi , kai sakanuma !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
nevalgau, taigi nesvajoju
yra geresniu dalyku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Nebent plotui kokiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
visa per du kasnius suryciau ir dar po to kokius 6 kebabus
kasiakas 5590    
wow :O
Grįžti į viršų