ciuju persokciau tas dezes :b
|
Anonimas
5510
Anonimas
5767
jap. aš irgi maždaug tik pusę tų dėžių peršokčiau. gerai varo. tuo pačiu ir prikolina... :D
Anonimas
5772
aš tik pusę tų dėžių peršokčiau. maladiec tas vaikis. :)
Anonimas
5913
ka turi per ta sokineja, mldc vyrukai kai kazka gero ismoksta ir parodo
Anonimas
5913
Per pitcu dezes soka....
hddnoob24
5913
per kancias i zvaigdes xD supratau uzvakar
Anonimas
5913
Per knygas jaunasis bmx'seri ;)
hddnoob24
5913
per ka ce soka? :D blt nusipirkau ir as neseniai bmxa zjbs dalykas ;D
|

