Kas nerizikuoja - Tas paskui normaliai ir atrodo.

2010.10.26 honey
  • 51
16
rizika,atrodyti,normalus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
uzmuse :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#11

Motyvacija yra kazka motivuoti, DEmoptivacija yra nemotivuoti kazka daryti, jeigu kazkokioj svetainei demotivacija naudoja kaip humora, tai tebunie, bet tai nereiskia kad ai yra tikra demotivacija, jei nori humoro, eik i cha.lt, o ne savo buka prota rodyk ;]]]
honey 5721    
#11, tai jei čia nematai jokio humoro, tai čia jau problemos tavyje. Ir nepyk dėl to ant viso pasaulio :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
xomiakas akivaizdziai turi problemu su savo temperamentu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
siaip demotyvacija. demotyvuoja rizikuoti. o tu pats esi proto ubagas, jei rasai tokius komentarus, nes normalaus proto zmones sugeba mintis isdestyt be keiksmazodziu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
uzpisot blet, CIA NE DEMOTYVACIJA DVYLIKAMECIAI URODAI PROTO UBAGAI BLET PASHOL NACHUI DEBILAI UZPISOT NEGYVAI. Kokie asileliai net nera zodziu KA JUMS BLET REIKIA SAKYT KAD SUPRASTUMET KURVA. BLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTT verydemotivational.com <<<< CIA BLET YRA TIKROS DEMOTYVACIJOS< NIEKAM NERUPI JUSU SUPISTI MORALAI DEMOTYVACIJOS SKIRTOS HUMORUI O NE BLET DVYLIKAMECIU JAUSMU ISREISKIMUI. ATSILIKELIAI kurVVVVVAAAAA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#1 xD
tai aaiišku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#1 raiciausi.
Rocknroll 5722    
Ziurint kur ir kaip rizikuoti
gretagreat28 5722    
Meskit plyta i ta kuris nerizikuoja :D
acme 5722    
#1 :D
Vanagas 5722    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
1# :D
bellissima 5722    
#1 :D
Ex02r 5722    
:D
Cinema 5722    
Niekas tau neliepe sokti is ketvirto auksto ,kad paneigtum gravitacijos desni.
Grįžti į viršų