jai ka sita merga jau anksciau buvo emo tai jai nk keista...
Anonimas
5564
shawtyyMANE
5650
#6 nemanau kad cia tau spresti gailesis ar ne xD
Anonimas
5650
Idomu ar pasiliks
KatKol
5650
Ji gailesis, kad tj padare visa savo gyvenima...
Anonimas
5650
NESVEIKA
shawtyyMANE
5650
;D
Anonimas
5650
Su guašu.!
Anonimas
5650
o krw
|

