Gyvenimo kredo - - džiaugtis kiekviena diena

2011.03.10 harmor
  • 320
47
keiskime, savo, gyvenimo, budus







Nuotraukos nėra
Anonimas 4911    
Nolaiferio dienotvarke
Nuotraukos nėra
Anonimas 4963    
#45 8-9 pam ziurint kokia mokykla. Arba univeras ar kolegija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4984    
08:00 - 15:00 Kiek cia pamoku? o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
sudas ne dienotvarke, 2h namu darbu tai dar px bet kur sportas, draugai, TV
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Matau autorius draugų neturi. Sucks to be you.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
Taip ir yra ;D
Fanatikeee 5580    
tikrai ne taip. facebook'o neturiu ir nereikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Miegas, darbas, PC, TV. Savaitgaliais arba laisvom dienom Vakareliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
find x, aha kad nd toki lengvi butu ;D
Nuotraukos nėra
ecs 5583    
ir taip kiekviena diena, kaip cia galima dziaugtis. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
:D
prodigy 5584    
prastas gyvenimas jaigu sitaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#25 ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Rasti "x", štai ir jis:D Puiki dienotvarkė, tik namų darbus išbraukt galima:D
darija2 5585    
na jau tik nepyzdelinkit.ranka duodu nukirsti,kad bent 50% is cia pasisakiusiuju diena labai panasi i sita demo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
čia iki 17 metų tokia dienotvarkė nebent būna. Vėliau eina merginos, alus ir vakarėliai.
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5585    
1h patikrint fb, one. 3h losti warcrafta :D 1h pasiskaityti zyniu 1h. Paziureti comedy club
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Atsisedi prie pc... 1 h pabuni fb kita onej. veliau eini i koki nors frype ar friendsclub ir pradedi lost nauja game... pries tai susitvarkai kitus... likusi laika sedi prie skype...
Akvile 5585    
Ką galima 6 valandas veikt internete???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
visiska nesamone :) nd 2h daryt ? :D dauguma nedaro nd isvis o tie kas daro tai max 15min nedaugiau nu yra isimciu kurie megina kaska daryt ir ilgiau :D bet nemanau kad ju daug yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
mano mociutes diena ir tai atrodo daug idomesne
Nuotraukos nėra
domcekas 5586    
per diena pasikeicia lytis, amzius ir pavidalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#19 Pauliau? :-D
Teenagor 5586    
nu beveik taip :P. +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
x = 5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
jau su tuo RASTI X tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
nolaiferiai, neina i sule, nedaro nd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
ne viskas atitinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#18 nelabai supranti, ką reiškia noliferis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Tai noliferiai čia beveik visi nes neparodyta būvimo lauke :D
Fanatikeee 5586    
nu tikrai nesąmonė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Va jums kredo...
Lie when your wife is waking
Lie when your belly's aching
Lie when you know she's faking
Lie, sell shoes, and lie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#13 Gerai kad pasakei,aš galvojau,kad ten toletas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
ne simpsonu o dbz lekia dbr visi ziuret =)
belieber 5586    
tipo find x - tai cia nd :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
gryna, tik simpsonu ner ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#3 Mr. Smarty pants strikes again!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
nu jo find'inam x 2 valandas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
gryna
Nuotraukos nėra
gogolemogole 5586    
nuj nuj, grynai eiline diena... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
kurejas turbut mane stebi pro langa. Vienintelis dalykas kuris netinka tai facebook logotipas. Jo mano dienotvarkeje nera...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
kieno cia dienotvarke?
harmor 5586    
Nepagailekit pirstuko i virsu , aciu :)
kiki17 5586    
viskas grynai, eina nx atrodo lyg tavo gyvenima kazkas stebetu. su ciuciku tai gers kai gryz is lauka visad sulases po kaldra lend, arba ziuri filma biski pasnekini ir jau meskina tau atnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Find x - here it is xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Maždaug atitinka tik miegot einu anksčiau ir šulėj ne tiek ilgai būnu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Bet taip tiksliai,taip tiesiai į dešimtuką... :D :))
Grįžti į viršų